Opony najwyższej jakości Matador - gwarancja satysfakcji

in felgi, opony
Fulda jest najczęściej wybierana słowacka firma, wytwarzająca opony samochodowe , tak samo dla samochodów osobowych, dostawczych, jak i przeznaczonych do jazdy terenowej. Matador oferuje klientom opony wysokiej jakości w przystępnych cenach , które zyskują coraz większe powodzenie, nie tylko w naszym kraju , ale również na całym świecie .


Siedziba marki znajduje się w Bratysławie, tam też wytwarzane są opony, firma (https://www.netcar.pl/opony/letnie/osobowe/fulda/) jest w stanie pochwalić się Certyfikatem Zarządzania Jakością i Produkcji Opon, jako wyłączna spółka ze Wschodu kontynentu. Na opony Fulda decyduje się coraz więcej kierowców .
Każdy kierujących autem zdaje sobie sprawę, iż odpowiednie opony to fundament, gwarantująca nie tylko wygodę jazdy , ale nade wszystko jej pewność, opona winna posiadać dobrą przyczepność i nie ślizgać się po drodze .
opona samochodowa
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrej jakości opony ułatwiają ponadto kierowanie autem w trudnych warunkach , jak deszcz , czy śnieg , gdy asfalt kiedy jest ciepło, oraz, kiedy na drogach zalega , śnieg lub warstwa błota.


Ale same Dębica opony, nie są wystarczające, istotne są również felgi, klasyczne felgi ze stali, są w wyższym stopniu wytrzymałe od modnych felg aluminiowych , lepiej znoszą tak wagę auta , jak również obciążenia dynamiczne, ponieważ tworzywo to jest znacznie bardziej wytrzymała na połamanie oraz różnego typu zgniecenia, warto pamiętać , iż każde defekt osłabia stal . Felgi stalowe bardziej dają sobie radę zimą ze względu na to , iż są odporniejsze na korozję wywołaną solą, jaką posypuje się drogi . A jednak felgi polerowane i chromowane, mimo że wykonane są ze stali wymagają odnowienia nawet po jednej zimie, dlatego poleca się stosowanie ich raczej letnią porą.