Regały magazynowe dopasowane do specyfiki magazynu

in LED, regały, stal, system
Regały magazynowe powinny być dobrane do specyfiki magazynu. Objętość powierzchni składowania, procedura pobierania ładunku, czy posiadana flota wózków widłowych to jedynie niektóre czynniki, jakie należy brać pod uwagę wybierając stosowne rozstrzygnięcie.


Wybór optymalnej infrastruktury magazynowej najodpowiedniej zaprojektować jeszcze przed zbudowaniem hali, co pozwoli zaplanować kompleksową koncepcję logistyczną.
W przypadku inwestycji w systemy regałowe w już funkcjonującym obiekcie, kluczowe jest ustalenie priorytetów dla fizycznego przedsiębiorstwa w zależności od specyfiki branży.


mieszkanie - landszaft
Autor: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com


regały magazynowe Warszawa różnią się nie tylko możnością użycia odmiennych procedur składowania, lecz także wskaźnikiem wykorzystania miejsca regałowego, optymalizacją ścieżek, oraz opcją składowania wyznaczonych grup towarów.


Regały paletowe to jedno z najtańszych i najprostszych rozwiązań, jakie umożliwia prosty dostęp do każdych towarów i zapewnia wysoki wskaźnik zagospodarowania regałów. Regały wjezdne gwarantują bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni w magazynie. Jest to perfekcyjne rozwiązanie w przypadku składów, w jakich składuje się znaczne ilości tego samego towaru. Regały przesuwne pozwalają na obszerną dowolność składowania produktów, zarówno na długości, wszerz, jak i mieszanie.
Kierowane ręcznie, albo automatycznie zapewniają łatwy dostęp do wszystkich artykułów. Automatyczny system jest wygodny w obsłudze i gwarantuje bardzo dobry współczynnik zagospodarowania miejsca w składzie, lecz jest względnie droższą inwestycją.