Startup przedsiębiorstwa, a więc - w jaki sposób, skąd oraz gdzie pozyskać inwestora?

in biznes, inwestorzy, pieniądze, rzeczy
Co to jest Startup, jaką rzeczą się charakteryzuje? Skąd pozyskać na niego środki - jak się wybić? Tego wszystkiego się dowiesz, czytając nasz felieton!


Startup to nic innego jak wejście jakiejś firmy na rynek - jej "rozpoczęcie" na dróżce do sukcesu. Jednak żeby to się dokonało, wiele przedsiębiorstw ma potrzebę na tę wydarzenie inwestora, albowiem nie jest ich stać, by wyłożyć na tę wydarzenie osobistych środków (pomimo tej rzeczy w przypadku około 60% rozpoczynających dopiero przedsiębiorstw, czyli ponad połówki, zaczynające przedsiębiorstwa są Zmuszone wyłożyć pieniądze samiutkie). Inwestycja w startup dla młodziutkiej firmy nie jest łatwiutką sprawą, chyba, że ma się w posiadaniu naprawdę wspaniały plan na własny przedsięwzięcie i nakłoni się odpowiednie osoby (oraz, zostańmy szczerzy, będzie miała wiele szczęścia). Istnieją jednak pewne firmy, które z ochotą pomagają początkującym biznesom, jednak za pewnymi warunkami - zerknij.


miasta
Autor: Savannah River Site
Źródło: http://www.flickr.com


Pojedynczymi z najbardziej ważnych inwestorów, są inwestorzy startup Venture Capital (przezywani Aniołkami Biznesu), które to osoby dają pieniądze młodziutkim firmom, w zamian za pewien\pewnego rodzaju wpływ w ich działania oraz to co się dzieje firmie. Jest możliwość się to zdawać zbyt dużo, jednak dla niejednej biznesu jest to tak zwany "dar od nieba", albowiem jest to Tylko jeden sposób, by wybić się daleko za konkurujące firmy a także "stanąć na nóżki". W Polsce na obecną chwilę istnieje koło 10 sieci aniołków biznesu, pośród których bywa koło 1000 aktywnych inwestorów - zapoznaj się z ofertą.
Nie ma potrzeby ich daleko szukać, gdyż wystarczy sięgnąć po wyszukiwarkę internetową, oraz wypróbować się z nimi porozmawiać. Nie zwlekaj, i odnajdź inwestora już teraz!