Torby medyczne w sklepie online.

in leków, nylon, produkt, PSP, ratownik, sprzęt
Sklep online proponuje torby medyczne w konkurencyjnych cenach. Przechowywanie i transport wybranych produktów wymaga umieszczenia ich w wygodnej torbie medycznej. Dzięki temu można zatroszczyć się o porządek, ochronę posiadanych produktów, ich trwałość i dostęp do zawartości torby medycznej zawsze, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Wykonanie toreb medycznych z trwałych, odpornych na wpływ czynników zewnętrznych materiałów, ma bezpośredni wpływ na wygodę ich stosowania.

Torby medyczne
Oznaczenie toreb symbolami medycznymi, pozwala na ich szybką i prostą identyfikację, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Torby medyczne wykonane zostały zgodnie z zaleceniami koordynatora PSP do spraw ratownictwa medycznego. Materiał RIP-STOP jest bardzo wysoko odporny na przetarcia. Kieszeń główna torby posiada 3 regulowane przegrody. W komorze głównej torby umieszczono również uchwyty na butlę tlenową. W kieszeni górnej zostało specjalnie zaprojektowane miejsce na zestaw opatrunkowy.W kieszeniach bocznych jest miejsce na drobny sprzętoraz uchwyt z miejscem na kołnierz ortopedyczny.Torby medyczne mają solidne zamki 15 mm, które gwarantują płynne otwieranie komór torby. Torby medyczne - sklep Czarmed - posiadają uchwyty do trzymania w ręce, na ramieniu oraz szelki do zakładania na plecy. Torby medyczne oznaczone są krzyżem św. Andrzeja oraz taśmą odblaskową, użyteczną do poprawy widoczności ratownika, pracującego na nocą zmianę. Torba jest cała opiankowana, co ochrania jej zawartość w czasie transportu i w razie upadku torby na podłogę. Torby medyczne otwierane są w całości - co gwarantuje łatwy i szybki dostęp do jej wnętrza. http://czarmed.pl/sklep/112-sprzet-ratownictwa-wodnego-
Dla podsumowania - torby medyczne to niezwykle funkcjonalne torby, posiadające komorę w kształcie litery „U”, która zapewnia prosty dostęp do produktów znajdujących się w jej wnętrzu. W głównej komorze jest do dyspozycji 5 kieszeni, zamykanych na gumkę. Na klapie znajdują się 2 kieszenie siatkowe, zamykane na suwak. Dodatkowo torby medyczne posiadają dwie boczne kieszonki, w których znajdują się przegródki segregacyjne, również zamykane zamkiem. Kieszeń piankowa z przodu torby jest przeznaczona jest na ruchome ampularium.Torby medyczne posiadają z tyłu dodatkową kieszeń np. na dokumenty, również zasuwaną na zamek.

Pas nośny jest odpinany, jest regulowany, z wygodnym antypoślizgowym naramiennikiem. Uchwyty z taśmy zapięte są rączką. Dno torby jest usztywniane jak i zabezpieczone stopkami z gumy. Użyte materiały gwarantują niespotykaną dotąd odporność na przetarcia i rozerwania. Wnętrze torby stworzone jest z prosto zmywalnego Nylonu 210D. Torby medyczne dostępne są w 4 kolorach: czerwonym, niebieskim, czarny oraz żółtym.