Uzupełnianie podatku dochodowego od osób fizycznych online

in Aplikacja, dokumenty, formularz, informacje, technika, WWW
Czy zastanawialiście się już na tym ażeby rozliczyć PIT 2013 online? Każdy, kto jeszcze nigdy nie spróbował takiego rodzaju uzupełniania i składania deklaracji podatkowej powinien przekonać się, jakie to banalne i jak pełno czasu można dzięki temu zaoszczędzić. Nasz program został sporządzony dla wszystkich tych, którzy doceniają sobie wygodę i nie cierpią oczekiwać w długaśnych kolejkach w urzędzie bądź na poczcie. W dobie Internetu trzeba usprawniać sobie życie i korzystać z korzyści, jakie niesie za sobą technika.

wypełnianie podatku przez internet
Autor: Administración Nacional de la Seguridad Social
Źródło: http://www.flickr.com
Korzystanie z programu jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Na początku program zasugeruje, jaką deklarację należy wybrać a także jakie dokumenty będą potrzebne w procesie jej uzupełniania. Kolumny uzupełnia się zgodnie z kolejnością, a w przypadku zaistnienia jakichkolwiek błędów, pogram zakomunikuje o tym natychmiast uzupełniającego, uniemożliwiając jednocześnie przejście do następnego etapu wypełniania (link do raportu). Dzięki korzystaniu z naszej aplikacji, szansa zrobienia pomyłki spada prawie do zera, co znaczy brak konieczności dalszego składania jakichkolwiek korekt.

Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich kolumn można przystąpić do generowania formularza zeznania podatkowego. Gotów formularz można wydrukować i w typowej formie papierowej wysłać albo doręczyć do urzędu, bądź zamiast tego złożyć deklarację elektroniczną korzystając ze strony www. Na stronie http://www.pitax.pl/dlaczego-pitax/ można odszukać również dodatkowe informacje na temat elektronicznych deklaracji, z których dowiedzieć się można m.in., czym dokładnie są i dlaczego warto je składać.
Autor : k.s.