Własne życie zawodowe miałeś sprecyzowane dużo wcześniej

in miejsce, oczy, pracy, problem, rzeczy
Już w szkole średniej doskonale wiedziałeś, czym będziesz zajmować się w życiu. Szkołę średnią także wybrałeś całkiem przemyślanie. To właśnie ono miało Ci zagwarantować podstawy do kontynuacji nauki na zaplanowanym od bardzo dawna wydziale.


Wszystko powiodło się bardzo dobrze. Z takim przygotowaniem brawurowo zdałeś maturę i przyjęto Cię na wymarzone od dawna studia. Tutaj nauka także nie sprawiała Ci dużych problemów. Jasne że, to nie oznacza zupełnie, iż wcale nie przykładałeś się do nauki. Dawałeś z siebie naprawdę bardzo dużo - jak zawsze, a teraz przed Tobą ostatni etap. Teraz najbardziej ważna okazuje się dla Ciebie praca magisterska. Jej temat masz już zaplanowany, nie zostaje Ci zatem nic innego, tylko zacząć ją pisać. Jasne że, troszkę Cię to przeraża, lecz wyłącznie na starcie. Ty za każdym jednym razem dajesz z siebie wszystko, a więc i praca magisterska będzie jak zazwyczaj dopracowana w największym stopniu. W przyszłości pozostanie Ci tylko jej obrona i plan na życie zawodowe będziesz miał sposobność pomału wdrażać. miejsce pracy także masz już zapewnione, bo dałeś się już wcześniej poznać jako prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. W końcu po obronieniu pracy, po bardzo wielu latach wytężonej pracy, nareszcie będziesz miał sposobność realizować się w pracy zawodowej.
Kule ortopedyczne
Źródło: www.foter.com


higiena
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com


Okazujesz się doskonałym przykładem na to, że wszystko w życiu można osiągnąć.


Wystarczy mieć obrany cel i dążyć do niego, nie zwracając uwagi na przeciwności i trudy. Niekiedy, żeby spełnić swoje marzenia, trzeba po prostu bardzo dużo z siebie dać.