W obecnych czasach regularnie można spotkać się z przykładami różnych gadżetów promocyjnych - nawet ciuchów

in ciuchy, gadżet, materiał, reklamy
Już dawno przywykliśmy do tego, że niemal na każdej rzeczy da się umieścić reklamę. Obecnie rozpoczyna się nowa epoka promocyjnych gadżetów - są nimi ubrania.


Jeśli zdaje nam się, że dla fachowców od promocji są rzeczy których nie są w stanie zrobić, to jesteśmy w błędzie.
sukienka
Źródło: pixabay.com


Powinniśmy być tego świadomi. Ich misją zawsze będzie wynajdywanie nowych możliwości promowanie różnych artykułów. I tak jak przez długi czas popularne były przeróżnego typu kubki oraz Pen Drive'y, to obecnie zaczyna się nowa eta. Popularne zaczynają być ubrania z nazwą różnych koncernów. Człowiek, który je wkłada, jest pewnego rodzaju chodzącą reklamą. Niezwykle modne stały się ostatnio kurtki reklamowe. W szczególności w naszym klimacie spełniają one świetnie swoje zadanie, ponieważ praktycznie przez okrągły rok można je nosić. Nawet latem, jeśli akurat nie mamy upałów. Kurtki takiego rodzaju zwykle mają nadruk z tyłu, gdyż jest to duża powierzchnia. Mają także małe logo z przodu - najczęściej gdzieś w okolicach prawej lub lewej piersi. Są to dwa najmocniej widoczne dla innych miejsca. Nie jest to tani "gadżet" (w przeciwieństwie do kubków), dlatego dyrektor zapewne dawać będzie je tylko najlepszym klientom czy kontrahentom.
Należy pamiętać także o tym, że aby kurtka była noszona chętnie przez obdarowanego, to powinna być uszyta z najlepszej jakości materiału. Nikt przecież nie będzie miał zamiaru ubrać kurtki, w której będzie wyglądał jak bezdomny.