Wybieramy biżuterię dla… siebie

in kolory, problem, styl, wygląd
Biżuterię damy rzadko nabywają sobie same. Z reguły czekają aż ich drogi ostatecznie obdaruje ich łańcuszkiem, a jeżeli to się nie dzieje, po wielu labiedzeniach i paru butelek wina, radują się z klipsów od kumpeli.


szkolenie
Autor: abg_colegio
Źródło: http://www.flickr.com


Pewnikiem, aby mieć biżuterię dobraną idealnie jest jednakże tylko jedna sprawa – kiedy kupimy ją sobie same! Jakim sposobem to zrobić odpowiednio? Doskonała biżuteria Charms (wejdź na naszą stronę) musi pasować do czterech kwestii: twego typu urody, twej garderoby, twojego stylu oraz twego portfela. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę kolor biżuterii (błękitny topaz pasuje do blondynki albo osoby o typie krasy „zima” a niekoniecznie będzie kapitalnie wyglądał u „jesieni”) oraz jej układ. Biżuteria może maskować pewne mankamenty urody albo podkreślać to, co w nas najpiękniejsze.


Biżuteria dobrana do garderoby. Tutaj przede wszystkim zwróć uwagę na kolorystykę konfekcji oraz materiał z jakiego uszyte są twe ciuchy. Admiratorki naturalności odpowiedniej będą czuły się w biżuterii z rzemieni, paciorków bądź lampworków aniżeli syntetycznych szmaragdach. Z drugiej z kolei strony, do używanej na co dzień garsonki nie zawsze pasuje sznur korali. Nabywając biżuterię dla siebie, częstokroć ulegamy pokusie, ażeby wybrać cokolwiek oryginalnego, całkowicie innego aniżeli to, co mamy w własnych szafach.
Warto jednak pamiętać o tym, że jeśli nabędziesz bransoletki ze srebra, których nie będziesz miała do czego założyć, będzie cię jedynie frustrować. Podobny problem jest ze stylem – gdy na co dzień nosisz sweterki a także dzianinowe garsonki to awangardowej biżuterii – chociażby najpiękniejszej – nie będziesz mieć kiedy włożyć.