Wygodne buty na koturnach, czółenka i creepersy buty są koniecznym elementem każdej stylizacji

in buty, koturn, moda
Dużo kobiet chce wyglądać pięknie i modnie, dlatego systematycznie śledzą one modowe trendy i nowinki, zakupują ubrania i dodatki z nowych kolekcji odzieżowych, podglądają styl gwiazd i czerpią inspirację z czasopism poświęconych modzie. Chcą, aby ich stylizacje były dopracowane we wszystkich szczegółach. Ważnym elementem owych stylizacji są buty.


buty
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrać odpowiednie obuwie do konkretnego stroju? Nie zawsze jest to łatwe. Podczas gdy oczywiste jest, że do eleganckiej wieczorowej sukni albo „małej czarnej” trzeba włożyć szpilki na wysokim obcasie, a do bawełnianej letniej sukienki najodpowiedniejsze będą sandały, to z innymi typami strojów sprawa może nie być już taka łatwa. Wybierając obuwie do konkretnej stylizacji, powinno się przede wszystkim brać pod uwagę nasz własny, indywidualny styl a także zalety oraz wady naszej sylwetki. Nie zawsze powinno się patrzeć na to, co jest aktualnie modne. Co z tego, że obecnie „na topie” są szpilki zakończone w tak zwany „szpic”, jeśli są one mocno niewygodne, zniekształcają stopę, która wygląda w nich po prostu nieładnie. Nie można ślepo podążać za modą, ale zwracać uwagę na to, co do nas pasuje i w czym będziemy się czuć dobrze.


Dziewczyny niewysokie bez problemu mogą wkładać obuwie na obcasie lub buty na koturnach, przykładowo creepersy buty - porównaj . Na takie buty oczywiście mogą decydować się również panie bardzo wysokie, lecz mimo wszystko powinny one uważać, aby nie przesadzić i nie włożyć butów zbyt wysokich, by nie wyglądać groteskowo albo nawet karykaturalnie. Dziewczyny, które są zazwyczaj w ruchu, spędzają czas bardzo aktywnie, mogą
buty
Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann
zdecydować się na częste wkładanie trampek lub tenisówek. To właściwe obuwie do tzw. „latania po mieście”, gdy musimy prędko załatwić mnóstwo spraw i zależy nam na czasie. Szpilki lub wysokie obcasy mogłyby być w tej sytuacji mało komfortowe albo nawet szkodliwe – bieganie w butach na obcasach może zaowocować wywróceniem się a nawet skręceniem czy złamaniem kończyny.

W dobie ogromnej ilości różnego typu i modeli butów, dobór najlepszych butów nie wydaje się kwestią łatwą a także oczywistą. Poświęcając jednak kilkanaście chwil na sprawdzenie porad dotyczących wyboru odpowiednich butów do konkretnego ubioru albo sylwetki, możemy uniknąć gaf i przypasować do nas odpowiednie, nie tylko ładne wizualnie, ale również mocno komfortowe buty na koturnach, szpilki czy inne obuwie - pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie-213.html.