Z jakiego powodu Rock Pillars są najlepsze do wspinaczki górskiej oraz przez kogo były one stworzone?

in człowiek, dzieci, materiał, projekt, WC
Człowiecze życie jest zdolne czasem bardzo zaskoczyć ludzi. Przykładowo czy słyszałeś kiedyś o czeskiej firmie, jaka produkuje perfekcyjne obuwie do alpinizmu, a która powstała w środku rosyjskiej tajgi? Brzmi niezwykle, nieprawdaż?


Idzie konkretnie o firmę Rock Pillars, jaka powstała na wschodzie Rosji w regionie o takiej samej nazwie, zatem akurat Rock Pillars.


Było to pod koniec lat 80-tych dwudziestego wieku. Wtenczas wspinający się w obuwiu spółki Rock Pillars Evgeniy Ovtchinnikov zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata. W tym czasie dołączył do niego pochodzący z Czech architekt i inżynier Pavel Henrych. Akurat ten zespół, wspólnie z pozostałymi wspinaczami, stworzył buty, które są bezpośrednio najlepsze do alpinistyki. Trzeba uznać, że rzeczą zajęli się eksperci pracujący na bazie swojego doświadczenia. Aktualnie buty Rock Pillars są oczywiście WCiąż rozchwytywane przez persony, dla jakich wspinaczka górska to nie tylko weekendowe zamiłowanie, lecz także perfekcyjne zajęcie.
upominek
Autor: ATLAS
Źródło: ATLAS


Przeto też jeżeli szukasz dla swojej osoby albo dla swych kolegów idealnych butów do wspinaczki, trudno znaleźć bardziej korzystne do tego buty od Rock Pillars. Są one dostępne w różnych modelach i kolorach. Ponadto buty Rock Pillars przystępne są również w mniejszych rozmiarach stworzonych specjalnie dla dzieci.


Co ciekawe, pomimo okoliczności, że buty Rock Pillars są stworzone z największej jakości materiałów, nadal pozostają w przystępnej dla każdego cenie porównywalnej z opłatą np. firmowych butów sportowych. Jeśli wycieczki w góry nie są Ci obce, buty Rock Pillars winny Cię naprawdę zainteresować.