Zmiana miejsca bytowania wprowadza postępowość do waszego życia

in podróż, sieci, skład, sport
Niejednokrotnie lubimy się zasiedzieć, w miłym domu z kocem i kominkiem. Mieć wokół bliskie figury, chomika, psa, ulubione sprzęty i znane na wskroś kąty.


Nieraz jednak bez uprzedzenia nadchodzi reforma i choćby może tobie się wydawać, iż znika wasz teren, to wcale nie powinno tak być.


Gdy spotka cię przeprowadzka, nie bój się, lecz ujrzyj jej wspaniałe strony.


Masa ubrań, patelni, ozdób i krzeseł.


Zima w ogrodzie
Autor: liketearsintherain
Źródło: www.flickr.com
przeprowadzka


System wentylacji


Nareszcie masz możliwość je poukładać i ożywić swoje istnienie. Zawiń zatem rękawy, podłącz ulubioną muzykę i zobacz, co wręcza tobie przeprowadzka. Dopomożemy tobie się spakować. Najważniejsze, to posegregować rzeczy. Nadadzą się do tego papierowe pudełka, worki, skrzynie i walizki. O kartony warto spytać w delikatesach, kupić je w sieci albo otrzymać je od spółki transportowej, którą być może zarezerwujesz. Podziel się ze znajomymi rzeczami, których już nie potrzebujesz, oddaje na cele charytatywne lub wyprzedaj. Ubezpiecz technologie folią bąbelkową, rozmroź lodówkę i wyłóż z niej ruchome półki. Zaplanuj wcześniej znajomych do pomocy i zarezerwuj odpowiedni termin na wszystko, żeby przeprowadzka nie odbywała się pośpiesznie. Gdy posiadasz zwierzęta, pomyśl aby i je wyszykować. Połóż na widoku kagańce, a podczas jazdy miej blisko wodę.


Gdy już wszystko będzie popakowane, znajdź czas, by napić się na starych śmieciach ostatnią kawę i rozmarz się. Może jest wam lżej? Odblokuj się na to co przed tobą i pójdź ku świeżej przygodzie.